Home page Home page Picture is changing every 8 hours
Home page
 

Mít vlastní plachetnici je dnes snazší než kdykoliv předtím ...

... stačí ji nafouknout!

Martin Ducháč

Snadná přeprava

Díky skládacímu stěžni, teleskopickým tyčím, rolovací textilní palubě a především nafukovacím plovákům Vám po zabalení lodi zůstanou jen dva měkké balíky a pár krátkých trubek, které nepřesahují délku malého vozu (3,80m). Takové zavazadlo (váha cca 96 kg) pak snadno naložíte do kufru a na střechu Vašeho auta. Nepotřebujete tedy žádný přívěs a cestování je tak mnohem pohodlnější a levnější.

... vše se vejde do malého auta  ... na střeše vezete pouze 6 trubek  ... a sedadla zůstávají volná
... ano, celá loď je v kufru auta  ... stačí jen rozbalit
... kliknutím obrázky zvětšíte ...

Snadné sestavení

Díky jednoduché patentově chráněné konstrukci je sestavení katamaranu velice snadné a trvá, včetně nafouknutí plováků a centrálního napnutí lan (což zajišťuje speciální teleskopická funkce stěžně), přibližně 60 minut. Rozložení katamaranu trvá cca 40 min.

... a nafouknout  ... toto řešení uspoří hodně místa  ... textilní paluby jsou skladné
... dvoudílní stěžeň je praktický  ... a postavit vlastní plachetnici zvládnete za 1 hodinu
... kliknutím obrázky zvětšíte ...

Snadné nalodění celé rodiny nebo přátel

Díky obrovskému obsahu vzduchu v čtyřkomorových plovácích a velmi pevné konstrukci (spodní lana udrží celkem 12 tun) nabízí katamaran EasySail nosnost až 650 kg, což je 3-5 krát více než u ostatních plavidel této kategorie. Ve spojení s největší palubou (12m2) to umožní nalodění 6 až 8 osob. Na dobrodružnou plavbu tak můžete pohodlně vyrazit s celou rodinou nebo s přáteli a nemusíte se bát ani větších vln!

... 2 nebo 6 lidí na palubě? EasySail to téměř nepocítí!  ... 360 kg na jednom plováku? Žádný problém!  ... 2 nebo 6 lidí na palubě? EasySail to téměř nepocítí!
... EasySail pluje v pohodě  ... EasySail pluje rychle  ... rychleji než jakákoliv kajutová plachetnice
... kliknutím obrázky zvětšíte ...

Snadné nasedání a vysedání

Odolné a pružné plováky se sklápěcím kýlovým i kormidelním listem Vám umožní přistát prakticky kdekoliv. Lze najíždět lodí až na pláž, přistát na kamenech, u skal, u mola, u jiných plavidel, ... Můžete tedy pohodlně vystupovat i nastupovat, aniž byste se museli jakkoli namočit.

...   ...   ...
... kliknutím obrázky zvětšíte ...

Snadné a bezpečné ovládání

Ovládání katamaranu EasySail je skutečně neuvěřitelně jednoduché a snadno ho zvládnou i úplní začátečníci včetně dětí.
    Široký rozchod plováků zaručuje značnou stabilitu lodi. Speciální štíhlé plachty ideálně a pružně reagují na sílu větru. Lehké ráhno je umístěno vysoko nad palubou, takže ani při velmi neobratné práci s plachtami nehrozí posádce úder do hlavy s následným pádem do vody. Kombinace trojího umožňuje plavbu i při silných poryvech větru. Plavba je tedy velice bezpečná a za běžných podmínek nehrozí převrácení katamaranu. V rukou zkušeného jachtaře se ovšem změní EasySail v rychlou loď s překvapivě slušnou stoupavostí proti větru (40°), nízkým splouváním a skvělou manévrovací schopností.

... skvělá škola jachtingu. Za kormidlem sedí 6 letý kluk!
... kliknutím obrázky zvětšíte ...

Snadné kotvení

Po skončení plavby můžete EasySail díky pružným plovákům a sklápěcím ploutvím lehce vytáhnout až na pláž (což je u lodí s pevnými plováky kvůli nebezpečí poškození většinou vyloučeno) nebo ho snadno rozložit. Nemusíte tedy ani kotvit ani platit přístavní poplatky. Plováky jsou z vysoce pevného materiálu se spodní ochrannou vrstvou a proto loď můžete bez obav sunout (táhnout, přemisťovat) i po pláži s kameny. Ve 2 - 4 osobách lze navíc sestavený katamaran snadno přenést, např. do bezpečí kempu nebo k chatě.

dva průměrně silní chlapi EasySail pohodlně odnesou k vodě  ...  ...
... kliknutím obrázky zvětšíte ...

Snadná oprava

Na katamaranu EasySail je obtížné cokoliv poškodit. Asi jediné, co se může přihodit, je proražení jedné ze 4 na sobě nezávislých komor plováku, a to při neopatrné manipulaci na pevnině. Pokud se Vám to však náhodou stane, pak jen použijete záplatu a díru jednoduše i za mokra zalepíte.

... 2 komory zajišťují bezpečí! Lepit je možné i za mokra.
... kliknutím obrázky zvětšíte ...

Snadné skladování

S EasySailem Vám odpadají všechny starosti s uskladněním lodi mimo sezónu. Skládací katamaran snadno uložíte do kouta garáže, komory, kůlny, sklepa, půdy i bytu a je po problému.

Snadné koupit

Vzhledem k vysoké užitné hodnotě, odolnosti a dostupné ceně "nafukovací technologie" je EasySail skutečně výhodná koupě, příp. zajímavý program pro prodejce a zájemce o 2level marketing. Navíc Vám nabízíme internetovou partner službu contact at easysail dot com , která umožní ve vašem regionu nalézt druhého zájemce o koupi lodi, a po vzájemné dohodě si katamaran zakoupit "na části", případně zakoupit EasySail na splátky formou leasingu.

EasySail je ideální také pro

     · půjčovny sportovních potřeb
     · cestovní kanceláře
     · sportovní a zájmové kluby
     · rekreační střediska
     · letní dětské tábory
     · expedice (motorová varianta)
     · záchranné týmy a hasiče (motorová varianta)
     · rybáře (motorová varianta)

 
Home page
Home page
Webdesign by C3S, s.r.o.

EasySail, s.r.o.
Veverkova 1343, 500 05 Hradec Králové, Czech Republic
tel: +420 498 500 601 fax: +420 498 500 605
e-mail: contact at easysail dot com

Home page Home page